• Josef Kalík
  hypoteční poradce

  Rád a nezávazně Vám
  zpracuji nabídku
  hypotečního úvěru

 • 1,49 %

  Jen u nás roční úroková sazba již od

 • Poplatek za
  správu úvěru:

  0,- Kč

  Poplatek za odhad
  hodnoty nemovitosti:

  0,- Kč

  Poplatek za zpracování
  hypotečního úvěru:

  0,- Kč

 • Jako exkluzivní poradenské místo Hypoteční banky
  v Brně a okolí vám můžeme nabídnout

  hypotéku s nejvýhodnějším úrokem

Chcete poradit s výběrem vhodné hypotéky?

Jako jediné specializované poradenské místo Hypoteční banky Vám rádi poradíme s výběrem vhodné hypotéky. Samozřejmostí je individuální přístup a kompletní servis související s uzavřením hypotéky.

Sjednat schůzku
(zcela nezávazně)

Získejte pomocí Americké hypotéky finanční prostředky a splňte si své sny. Tímto neúčelovým úvěrem můžete financovat jakékoliv vaše potřeby.

Využijte některý z našich Hypotečních úvěrů určených přesně na koupi bytu v osobním nebo družstevním vlastnictví.

Vybrali jste dům podle Vašich představ? Pomůžeme Vám vybrat ideální hypotéku a zkrátit si cestu k lepšímu bydlení.


Máte vybrán svůj vysněný pozemek a scházejí vám na něj finanční prostředky? Nevadí, díky Hypotéce na pozemek můžete získat peníze na koupi stavebního pozemku.

Rozhodli jste se stavět nebo rekonstruovat rodinný dům nebo byt a nyní hledáte výhodné financování? Využijte některý z našich Hypotečních úvěrů určených na stavbu nebo rekonstrukci.

Končí vám fixace stávajícího hypotečního úvěru? Získejte lepší podmínky a snižte si svoji měsíční splátku. Víme jak na to.


Nejlevnější hypotéka v Brně

Pro své klienty jsme schopni nabídnout hypoteční úvěr za velice výhodných podmínek. Nevěříte? Nechte si od nás vypracovat nabídku - při srovnání hypotéky nehleďte pouze na úrokovou sazbu, ale i na poplatky související s uzavřením hypotečního úvěru (poplatek za zpracování úvěru, poplatek za odhad nemovitosti, atp.).

Uzavřeli jsme hypotéky za více než 2.000.000.000,- Kč

Pro své klienty jsme uzavřeli úvěry v celkové hodnotě vyšší než 1 miliarda korun. Všem stávajícím klientům děkujeme za důvěru a podporu. Slibujeme, že i nadále se můžete spolehnout na náš profesionální přístup.